1 / 12
Delovi za velosipedi
900 МКД
12.11.2021 12:26

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Volani
Volan mode components. Dolzina 640...31.8 ..750 den
Volan sayncros dolzina 685...31.8...1000 den
Volan dolzina 720mm 31.8...1000 den
Volan Husqvarna dolzina 740mm ..35mm..1500den
Volan Ghost dolzina..780mm..35mm..1800den
Stem fuxon dolzina 100... Agol 45° za podiganje visina .. .1000 den
Stem wake dolzina 90mm ...31.8 agol 45° za podiganje visina ...1000 drn
Predni menuvaci
Shimano fd-ty25 ..300 den
Deore lx ..300 den za delovi
Deore m610 direkt 850 den
Deore direk m610....800 den
Slx m676 ...1200 den
Slx m 7020...2x11
Xt m 748 ...900 den
Xt. Fd-M781A direkt ...1300 den
Xt . Fd-M781.direkt ..1400 den
Xt.Fd-m 786..1300den
Sram xo 2x10 direk ..1300 den
Sram xo 2x10 1400 den
Sifteri deore m 6000 ....3x10 ...2300 den
Sifter xt m 8000 ..x2 ..1000 den
Sifter xt m780 x2x3 ..800 den
Sifter slx m670..x2.x3 ..800 den
Sifter slx m670bx2.x3..900 den
Sifter sram xo 2 za delovi 400 den
Sifter sram x7 ..10...1700 den
Kolce icon mini insert 27.2 ..700 den
Kolce zoom 27.2..900 den
Kolce ktm 27.2...400mm...1000 den
Kolce so amortizer PPA 30.9 ..25mm..1400den
Kolce uno 31.6 ...350mm...9000 den
Kolce 31.6...400mm..1000 den
Kolce syncros 31.6...400 den...1000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам