1 / 7
Honda CRF 450
2.500 €
19.06.2022 23:17

Боговиње / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

CRF 450

Километри:

10000

Honda crf 450 2008 so 60 ps i 90 rabotni sati !

Komplet servisiran
Doneseno od Germania

Za poveke info na

WhatsApp: 49 178 1841191

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sali
Tetovo
Потврден огласувач
070707060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам