1 / 1
Механизам за прозори за Голф 3
1 МКД
10.09.2022 12:46

Гази Баба / Скопје

- продавам механизми за прозор за голф 3
-Цена по договор мехнизмите се предни и се механички

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
070368837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам