1 / 4
Hilta Parkside 1500w NOVA
80 €
12.11.2021 20:21

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Hiltata e nova vo kufer,vo pakovanjeto odat 2 gleta,3 burgii i dodaten futer.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

PV
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам