1 / 1
PS4 Pro 2TB
600 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
18.03.2022 02:34

Богданци / Гевгелија

Продавам конзола PS4 Pro.
5 TB хард диск , 2 контролери , 2 move контролери , VR headset , камера.

Со 110 игри ! Некои од игрите

- Mortal Kombat X
- Battlefield V
- PGA Tour 2k21
- Days Gone
- Rise of Tomb Rider
- Resident Evil 7
- Star Wars Squadrons
- The last of Us
- NBA 2k19 , 2k20
- Call of Duty ( BlackOps4 , Modern Warfare 1 & 2 )
- Uncharted Nathan Drake , Thiefs End
- The Sims4
- Shadow of Tomb Raider
- MXGP Pro
- NFS payback
- Gran Turismo
- Tekken
- WRC 7
- MLB The Show 19
- Firewall Zero Hour
- Bioshock
- Monster Supercross

Се продава само комплет, цената е фиксна, без замени! Лично преземање само!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078320221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам