1 / 4
Maski detski cizmi kozni br 33
900 МКД
03.05.2022 22:39

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

33

Боја:

Светло сива

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi br 33. Svetlo sivi so zolto drec. Tel :078 286 590

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078286590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам