1 / 8
ROSSIGNOL големина 29.5
13.000 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2022 11:40

Автокоманда / Скопје

Продавам Rossignol ALL TRACK PRO 110
Flex index 110
Кондурите се носени само 4 пати и се скроз нови
Гребаниците на долниот дел се од паркингот од нашите “убави”ски центри кај што треба ПЕШКИ да одиш по асфалт додека стигнеш до жичарница/скилифт
Причината за продажба е поради згрешена величина. Во превод мали ми се…
Тој што се занимава со овој спорт ќе ја разбере причината за продажбата.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава / Можна е замена од:

Vili
Потврден огласувач
077555867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам