1 / 1
КУПУВАМ Гаража во Карпош 3
1 €
11.05.2023 12:24

Карпош / Скопје

Квадратура:

15 m²

Купувам гаража во Карпош 3, во околината на Румунските кули.

Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара од:

Сашо
Потврден огласувач
075243066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам