1 / 1
Macbook 16 Pro, i9, 32gb Ram
2.200 €
07.07.2022 14:32

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

MacBook Pro (16-inch, 2019)
2,3 GHz 8-Core Intel Core i9
32 GB 2667 MHz DDR4
AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
Intel UHD Graphics 630 1536 MB
16-inch (3072 × 1920)
Pod garancija do 29.04.2022

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070322666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам