Zemjodelsko/Gradezno zemjiste vo Dolno Lisice
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2022 11:17

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1370 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац (земјоделско/градежно земјиште), во Долно Лисиче, кај пругата, 1370 м2, одлична локација одма на сам пат (асфалт), со вода и струја, преубав поглед кон Китка, отворен простор, погоден за домување како и обработка на земјиште.
Цена по договор. Контакт 071 925 208 Миро

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Миро
Потврден огласувач
071925208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам