1 / 9
Се издава стан за домување или канцеларија
150 €
28.06.2022 09:51

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

1,5

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

80

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Гевгелиски Партизански Одреди

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија.

Распоредот се состои од мала кујна со трапезариски дел, тоалет, соба за дневен престој-спална или канцеларија.

Први кат, реновиран .

Се издава и за краток престој за цена 1500 денари по предходно закажан термин.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vokin
Потврден огласувач
077528532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам