1 / 9
Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!
680 €
Цената е фиксна
13.03.2023 16:41

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

2,5

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

S.Mavrovo

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i vo postoecka sostojba , moze i da se kupat uredeni po vasa zelaba /posebn dvor , naj ubava lokacija vo mavrovo ,700m odalecen od ski ternite , 100m od hsotel Mia’s, 300 m od mavrovski merak

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071559898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам