1 / 7
Desen far za Golf 6, Десен фар за Голф 6
1.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.08.2022 18:09

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Farot e so skrseno predno staklo i moze da se reparira i zameni prednoto staklo
https://www.aliexpress.com/i/32924649610.html

drugoto e se ispravno

cena na farot e 600 mkd

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам