1 / 10
Hornet
5.000 €
Цената не е фиксна
14.11.2021 11:17

Боговиње / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

Honda

Километри:

20000

#imam napraveno kompleten servis.
#platena registracija do 4.april.
#potrošuvačka so normalna vožna 4l 100km.
#imam i vizir za veter.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Okan
Потврден огласувач
70448906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам