1 / 5
VW 1.6 TDI 2012 MOTOR
1 €
05.02.2023 11:57

Битола / Битола

VW 1.6TDI MOTOR
MOTOROT E KOMPLETEN
-TURBO KOMPLET
-AGREGAT ZA KLIMA
-ALTERNATOR ITN.
-NEMA DIZNI I RADILICA
-MOZI I NA DELOVI
-TEL.070207576
-

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

PECE
Потврден огласувач
070207576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам