1 / 6
Plac Atraktiven dovledzik nakarsi Mak Mermer
35 €
30.09.2022 19:59

Битола / Битола

Квадратура:

5200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktiven plac dovledzik nakarsi Mak Mermer na sam pat 5200 kvadrati cena 35 euro od kvadrat tel 077 750 654

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
77750654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам