1 / 3
SONY BRAVIA TV KDL40 E4000
100 €
02.12.2021 12:16

Кичево

Марка:

Sony

Производ:

LCD

Големина:

38 cm (15 inch)

Prodavam televizor SONY BRAVIA TV KDL40 E4000.
Televizorot e ispraven, vo odlicna sostojba bez nikakvi popravki i ostetuvajna.
Za podetalni informacii i za kupuvanje barajte na 071 939 913

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071254306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам