1 / 8
Vw Toureg r5 2.5TDI
1 €
Цената е фиксна
Денес 10:47

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Останато

Touareg 2.5tdi vo perfektna sostojba so 237.000km so servisna kniska i maksimalna oprema(koza,greaci na sedista,4 zonski klimatronik,bi xenon,webasto,senzori,eur kuka),atest folija,servisiran,nov akumulator, novi zimski gumi,registriran do 12/2022…mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxxx
Потврден огласувач
078288599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам