1 / 11
Електричар
300 МКД
16.07.2022 22:41

Аеродром / Скопје

- монтажа на:
Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори, LED ленти...
- замена на разводни стански табли
- поврзување на кујнски елементи
- изведба на електрични инсталации

- montaza na
Lusteri, plafonjerki, stekeri, prekinuvaci, indikatori, LED lenti...
- zamena na razvodni stanski tabli
- povrzuvanje na kujnski elementi
- izvedba na elektricni instalacii

Dikolku ne sum dostapen barajte me na VIBER.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Timko
Потврден огласувач
071488187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам