1 / 4
Барок гарнитури
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2021 18:28

Струга / Струга

Гарнитури барок стил 6 месеџи користен како нов
1 тросет
4 фотелја
2 столици

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Miray
Потврден огласувач
077435693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам