1 / 12
CFmoto nov so 200 klm
7.800 €
24.05.2022 16:15

Тетово / Тетово

Марка:

CF Moto

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

CFmoto CForce

Quad
400 kubik
19 kw / 26ps
God 2021
Bezz carina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Valon
Потврден огласувач
071598777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам