se prodava MOTOR MERCEDES 381 PS - EUR 2
111 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 21:04

Битола / Битола

Испраќам по карго    

se prodava MOTOR MERCEDES, 381 PS - EUR 2

od avtobus, vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам