se prodava MOTOR MAN 422 PS - EUR 2
1.111 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 11:28

Битола / Битола

Испраќам по карго    

se prodava MOTOR MAN 422 PS - EUR 2

od avtobus vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

MIG TRAVEL
Потврден огласувач
075226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам