1 / 10
Alfa Romeo GtV6 Turbo 2.0
650 €
02.12.2022 20:16

Струга / Струга

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GTV6

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e karoseriski dobra sostojba ima zvuk na radilica i problem so dokumenti treba da se najdi gazdata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078450100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам