1 / 9
Mercedes ML320 Odlicen full oprema
9.200 €
9.300 €
28.09.2022 09:55

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava
Mercedes ML320 2006 god
Full Oprema
Se raboti
Registriran na Makedosnki tablici
Moze zamena za Avtomobil nad 2011 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
075244510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам