1 / 3
Парцела на патот Битола-Ресен
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 20:16

Битола / Битола

Квадратура:

2450 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина на поранешната Кафеана Александрија. Чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
078228238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам