1 / 4
Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani
85 €
24.12.2022 01:53

Кичево

Квадратура:

610 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so 610m2 so markica za gradba, neposredno do prodavnicite kaj raskrsnicata za s.Osoj i s.Rastani.

Cena 85e.
Povekje informacii na tel 070-318-320 Vlatko
Agencija za nedviznosti Okey-Kicevo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

6000 €

Se prodava niva vo Dolno Strogomiste

8 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам