1 / 12
Golf,Audi,Passat,Vento Toledo,Cordoba,Ibiza
1.111 €
28.11.2022 15:43

Штип / Штип

Polovni delovi za Dizel i Benzin vozila:
Golf 3
Golf4
Audi A3
Audi A4
Passat 4 ,5, 5.5
Seat Leon
Seat Cordoba
Seat Ibiza
Seat Toledo
Vw Vento

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Симонов
Петар поп арсов
Потврден огласувач
070322570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам