1 / 10
Cilindar za kipper
1 €
11.08.2022 20:43

Кичево

Cilindar za kipper pasuvat za damper kiperi
1.60 so tri klipnaci na otvor... (1= 120mm) (2=90mm) (3=60mm)...

Rezervuar komplet za Hidroll 250L

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Euro- Transport
Kollarë-Kërcovë
Потврден огласувач
071646297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам