1 / 5
Bernardinec
По Договор
23.01.2023 21:25

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat kucinja od rasata bernardinec. Kucinjata imaat sampionsko poteklo. Vakcinirani, procisteni i poseduvaat kompletna dokumentacija.
Povekje informacii na tel:
078302650
078302650
078302650

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам