1 / 7
Kompresor doboj
111 €
18.12.2021 23:38

Куманово / Куманово

Boca 1570 litra
Kompresor Doboj
Cena po dogovor
VRTETE NA OVOJ BROJ 075764653 Milutin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

neso
Потврден огласувач
070252196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам