Продавам фрижидер/ витрина
По Договор
15.11.2021 13:08

Аеродром / Скопје

Евтино продавам хоризонтална фрижидер/ витрина должина 1,30, во исправна состојба.
075574658

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Dukan
Потврден огласувач
075574658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам