1 / 8
Cls 320
115 €
15.11.2021 13:14

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA MERCEDES CLS 320CDI 224ks 🚀🚀🚀.
TEMPOMAT
EL SEDISTA SO GREENJE
EL RETROVIZORI
XSENON
BREMBO SET DISKOVI
258.000km
18KI AMG FELNI
ZIMSKI NOVI GUMI
ZAMENA ZA : AMG G KLASA 2012,SO MOJA DOPLATA,BMW 740 2012,AUDI A8 LONG.
INFO INBOX.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077747988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам