1 / 2
Prozori zdravi so roletni dupli
2.500 МКД
30.05.2022 06:28

Виница / Виница

Prozori trokrilni drveni so roletni,zdravi, 118x158 dimenzija.070794715 mob.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Виница
Потврден огласувач
070794715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам