1 / 3
OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje
450 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 15:12

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на сатурација на крвта и пулсот.
Уредот е со мени во кое може да се менуваат некои параметри.
Има TFT дисплеј чиј приказ со притискање на дугмето може да се ротира во саканата насока за полесно отчитување на резултатите од било која позиција.
Работи на две ААA батерии (не се вклучени во понудата).

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

PLETENI RAKAVICI SO VESHTACHKO ZAJACHKO KRZNO BEZ PRSTI

250 МКД

BVLGARI prsten bela pozlata Swarovski cirkoni 3 reda

950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам