1 / 2
Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI
1.100 €
30.06.2022 14:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Влез на Охрид од Струга

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга

Станот го има следниот распоред:

1. ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА:
П=30 m2
2. СПАЛНА СОБА:
П=14 m2
3. ДЕТСКА СОБА:
П=13 m2
4. БАЊА:
П= 4 m2
5. ХОДНИК:
П=6 m2
6. ТЕРАСА:
П=5 m2
• Катност – 6ти
• Зградата е изградена со најквалитетните градежни материјали термо и звучна изолациона фасада, дрвен под, плочки во кујна и тоалети со вклучени санитарни елементи, сигурносни врати, современ лифт, инсталација за интернет и кабелска тв, висока сигрност на станарите со 24 часовен видео надзор на објектот и видео интерфон.
• Комотен сопствен паркинг.
• Цена – 1100 евра по м2
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Шифра: 0068

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам