1 / 5
POLOVNI KAMIONSKI GUMI
1 €
22.03.2022 20:54

Струга / Струга

315/80/22.5
295/80/22.5
385/65/22.5
265/19.5
285/19.5
245/17.5

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

struga
Потврден огласувач
072775111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам