Baram stan za iznajmuvajne
1 €
20.03.2022 15:45

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga

Барам еднособен стан \ гарсониера \ или соба во куќа за изнајмување во Струга за една особа.
Тел : 078 409 486 Ружа
Тел : 078 409 486 Ружа
Тел : 078 409 486 Ружа

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Dejan
Потврден огласувач
07********
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам