1 / 12
VW POLO 1.4TDI REGISTRIRANO denes
2.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2021 20:11

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

.............. P R O D A D E N O..........
Se prodava wv polo uvezeno od italija od prv gazda. registrirana cela godina odlicno zacuvano full oprema dizel 1.4 55kw 75ks ekonomicno vozilo 3.5l na 100km 190000 iljadi realni km.
Uljeto meneto redovno na sekoi 5.000km i site filtri,smeneta e lamela, potisna, zamaec, lager,poluosovini,diskove, plocki, rebrast, linest,zategaci, vodna pumpa novi 4 letni gumi. Kolata se prodava poradi kupena druga.
☎️075 404 570

........ P R O D A D E N O..............

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам