1 / 2
Ruska Salata
200 МКД
15.11.2021 18:56

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

- Se prodava ruska salata 100% prirodna po naracka.
- Tegla 200 Den.
-Kontakt na - 078 768 109
- 078 371 062
Prakame po kargo niz cela Makedonija

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

..
Потврден огласувач
078768109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам