1 / 8
POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge+
По Договор
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 10:18

Кичево

PRODAVAM ISTOVREMENO I POWER BANK , POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge + / MOZNA ZAMENA ZA IPHONE 2G , 3G , 3GS , 4 , 4S , 5 , 5S ,5C ,5SE ,6 ,6S PO DOGOVOR INF. NA 071 451 028

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам