1 / 7
Maticni ploci za telefoni
2.500 МКД
15.11.2021 20:12

Аеродром / Скопје

Se prodavaat maticni ploci za telefonite od slikite, site se ispravni bez mana

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од:

Martin
vladimir komarov br 36
Потврден огласувач
076221122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам