1 / 12
ORIGINAL New Era bejzbol kapče NY
1.000 МКД
12.05.2022 08:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

M

Боја:

Црна

Prodavam original New Era bejzbol kapče New York Yankees, vo Buzz košta 1912 den (namaleno od 2390 den), jas go prodavam za 1000 den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070695451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам