1 / 1
Lamela korpa zamaec LUK VALEO SACHS
1 €
31.07.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Други

Модел:

Ford,Audi,Mercedes,Bmw,Peugeot,Citroen,Renault

Tип на делови:

Ламела / Спојка

Prodavam novi set korpa i lamela hidraulicen lager,,fiksni staticen zamaec za site tipovi na vozila. VALEO.LUK I SACHS. Zagarantirano najdobri ceni I orginalni. Javete se i uverete se BMW.VW.AUDI.FORD.MERCEDES.RENAULT.PEUGEOT I DR/

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
078325888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам