1 / 3
Parceli na KO GAVATO
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2022 17:45

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke atraktivni parceli na teritorija na KO GAVATO od koj najgolem del izleguvaat na ulica.Za site podetalni informacii na 078442933

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам