1 / 2
Dukjan vo naselba Babi
4 €
16.12.2021 15:35

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukjan vo naselba Babi,vo neposredna blizina na skoloto.Cena 4e od m2.
Info na br. 077 -566 -908,
077- 854 - 050

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Gordana
Потврден огласувач
075 270 200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам