1 / 10
Деловен простор 60m2
1 МКД
19.02.2022 16:10

Струга / Струга

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Се наоѓа наспроти апартмани Грифон на улица Димче Ковачески во одлична состојба
На 1 минута пд езеро,чаршија и кафиќите
Одличен за секаков вид на бизнис и топ локација.
Цена по договор 075332231

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Xxx
Потврден огласувач
075332231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам