1 / 10
Honda crv
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 08:25

Битола / Битола

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA HONDA CRV 2.2 cdti 4x4 VO ODLICNA SOSTOJBA 2008 GOD 11 MESEC registrirana cela god so zelen karton moznost za isplata na 12 do 48 rati

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078446878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам