1 / 1
Природен Јаболков оцет / Priroden Jabolkov ocet
80 €
10.01.2022 18:00

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Придобивки од природниот јаболков оцет
Богат со ензими и калиум.
Го одржува здрав имунолошкиот систем.
Помага во одржување на тежината.
Го олеснува варењето и рамнотежата на ph во организмот.
Помага во смирување на сувото грло.
Помага во одржување на здрава кожа, ја смирува иритираната кожа.
Ја ублажува мускулната болка од вежбање
Цена: 80 ден. за литар

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам