1 / 4
Intel Core 2 Quad Q9550S
1.800 МКД
Цената е фиксна
03.09.2022 07:58

Скопје Центар / Скопје

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 1333mhz 65W CPU
Najdobriot procesor za LGA775.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам